Eltrinex CarHD LDWS recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Eltrinex CarHD LDWS a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Eltrinex CarHD LDWS před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Eltrinex CarHD LDWS?

Eltrinex CarHD LDWS důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Eltrinex CarHD LDWS
Kde koupit:
obchody Eltrinex CarHD LDWS
Kompletní specifikace:
popis Eltrinex CarHD LDWS
Český návod:
návod Eltrinex CarHD LDWS

Inteligentní funkce detekce jízdních pruhů a detekce vozidel povyšují autokameru Eltrinex CarHD LDWS z funkce pasivního zaznamenávání provozu na aktivního pomocníka řidiče. Funkce detekce jízdních pruhů zvládne zvukovou signalizací informovat řidiče o vybočení ze svého jízdního pruhu a tím zabránit havárii po vyjetí mimo vozovku, například při mikrospánku. Funkce detekce vozidel je schopna rozpoznat vozidlo před řidičem a varovat jej zvukovým signálem.

Záznam videa:

2560×1080 30P 21:9,

2304×1296 30P 16:9

1920×1080 30P 16:9

1920×1080 30P 16:9

HDR 1280×720 60P 16:9

Držák s magnetickým úchytem umožňuje velmi snadnou manipulaci s kamerou. Zapojení i odpojení kamery je otázkou sekundy. Díky aktivnímu držáku s napájením není třeba zvlášť… více informací

Eltrinex LS500 GPS recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Eltrinex LS500 GPS a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Eltrinex LS500 GPS před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Eltrinex LS500 GPS?

Eltrinex LS500 GPS důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Eltrinex LS500 GPS
Kde koupit:
obchody Eltrinex LS500 GPS
Kompletní specifikace:
popis Eltrinex LS500 GPS
Český návod:
návod Eltrinex LS500 GPS

Autokamera Eltrinex LS500 GPS je vybavena osvědčeným rychloupínacím magnetickým držákem, vycházející z modelu LS400, který se stal vítězem srovnávacího testu asistenční služby ÚAMK. Držák disponuje napájením, odpadá tedy nutnost neustále zapojovat a odpojovat napájecí kabel. Kameru stačí jen zasunout do držáku, automaticky dojde k aktivaci napájení a zahájení záznamu, po odpojení kamery z držáku dojde k ukončení záznamu a vypnutí kamery.

Nově je kamera vybavena také GPS přijímačem. Dokáže tak zobrazovat aktuální rychlost vozidla, hlídat a upozorňovat na její překročení (s přednastavenou rezervou) a informovat o směru jízdy (sever, severovýchod, a pod.)

Detekce POI bodů je novou funkcí, která upozorňuje řidiče na místa s výskytem policejních kontrol, statických kamer apod. Kromě… více informací