Eminent Adult 15 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Eminent Adult 15 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Eminent Adult 15 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Eminent Adult 15 kg?

Eminent Adult 15 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Eminent Adult 15 kg
Kde koupit:
obchody Eminent Adult 15 kg
Kompletní specifikace:
popis Eminent Adult 15 kg
Český návod:
návod Eminent Adult 15 kg

Pro dospělé psy malých a středních plemen. Speciální receptura je vytvořena s ohledem na specifické požadavky včetně vyšší aktivity malých a středních plemen psů. Lehce stravitelné bílkoviny 26 % (kuřecí maso) a ideální hladina tuků 15 % (zejména drůbeží tuk a kokosový olej) s optimálním poměrem omega 6 a 3 mastných kyselin (7,5) zajišťují vynikající kondici a vitalitu. Kokosový olej, rýže, řepná vláknina a mannanoligosacharidy (MOS) podporují funkci trávicího traktu a komplex mikroprvků a vitamínů prospívá celkovému zdraví organismu.
Eminent – špičková krmiva se speciálními recepturami.
Poznatky v oblasti výživy se vyvíjí v souladu se společenskými trendy. Dnešní životní styl klade velký důraz na podporu zdraví. Nová chovatelská řada prémiových krmiv se speciálními surovinami je… více informací

Eminent Adult Large Breed 15 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Eminent Adult Large Breed 15 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Eminent Adult Large Breed 15 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Eminent Adult Large Breed 15 kg?

Eminent Adult Large Breed 15 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Eminent Adult Large Breed 15 kg
Kde koupit:
obchody Eminent Adult Large Breed 15 kg
Kompletní specifikace:
popis Eminent Adult Large Breed 15 kg
Český návod:
návod Eminent Adult Large Breed 15 kg

Velká a obří plemena jsou mohutná, jejich kostra je zatěžována vyšší hmotností, a proto potřebují výživu adekvátní svým potřebám. Optimální poměr bílkovin (25 %) a tuků (13 %) s vysokou stravitelností, správná minerální výživa s komplexem vitamínů a speciálních přídavků včetně chondroitinu a glukosaminu a chelátových forem (lépe stravitelných) vybraných minerálních prvků, zejména manganu, prospívají organismu psů velkých plemen. Mannanoligosacharidy (MOS) napomáhají dobrému trávení a L-karnitin společně s vyššími hladinami vitamínů E a C pomáhá správné funkci srdečního svalu a působí na celkové zdraví.
Eminent – špičková krmiva se speciálními recepturami.
Poznatky v oblasti výživy se vyvíjí v souladu se společenskými trendy. Dnešní životní styl klade velký důraz na podporu zdraví. Nová… více informací