Ene Bene obleček vesta pro psa Bela recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ene Bene obleček vesta pro psa Bela a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ene Bene obleček vesta pro psa Bela před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ene Bene obleček vesta pro psa Bela?

Ene Bene obleček vesta pro psa Bela důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ene Bene obleček vesta pro psa Bela
Kde koupit:
obchody Ene Bene obleček vesta pro psa Bela
Kompletní specifikace:
popis Ene Bene obleček vesta pro psa Bela
Český návod:
návod Ene Bene obleček vesta pro psa Bela

Jednoduchá a velmi praktická psí vesta do zimního počasí. Vrchní materiál je kvalitní módní prošev lemovaný jemným fleecem zvaným medvídek. Vnitřek je z teplého fleecu. Oblékání je velice jednoduché – zapínání na suché zipy pod krkem a pod bříškem. Ty jsou dostatečně dlouhé, abyste mohli vestu těsně zapnout a pejsek byl tak co nejvíce chráněn. Vesta roste s Vaším pejskem. Ve spodní části límce na zádech je otvor, kterým lze protáhnout kroužek obojku. To proto, aby límec ležel na krku a hřál. Aby byla vestička praktická a zároveň to Vašemu pejskovi co nejvíce slušelo, můžete pod obleček oblékat další součásti barevně sladěného oblečení jako např. tričko, mikinu nebo svetr. Nabízíme také obojky, postroje a vodítka. Pokud chcete, aby Váš pejsek byl v oblečku nejen spokojený, ale zároveň… více informací