ENVITON Ruf Brikety 1 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ENVITON Ruf Brikety 1 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ENVITON Ruf Brikety 1 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ENVITON Ruf Brikety 1 kg?

ENVITON Ruf Brikety 1 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ENVITON Ruf Brikety 1 kg
Kde koupit:
obchody ENVITON Ruf Brikety 1 kg
Kompletní specifikace:
popis ENVITON Ruf Brikety 1 kg
Český návod:
návod ENVITON Ruf Brikety 1 kg

Dřevěné brikety RUF vysoké kvality jsou vyráběné nejmodernější technologií ze suchých, čistých hoblin a pilin bukového dřeva bez jakýchkoliv příměsí a pojiv. Díky své vysoké výhřevnosti jsou vhodné k pro celodenní topení a udržování stálé pokojové teploty. Velmi vysoká hodnota slisování v kombinaci s velmi kvalitní dřevní hmotou z bukového dřeva a jemnou frakcí zajišťují delší dobu hoření a minimálním množstvím popela. Dřevěné brikety RUF jsou určené pro celodenní topení a udržování stálé pokojové teploty.  
Brikety jsou baleny po 12 kusech do PE obalu o hmotnosti 10 kg. Tento obal brání proniknutí atmosférické vlhkosti a zároveň umožňuje snadnou a bezprašnou manipulaci při skladování a topení. Dřevěné brikety skladujte v suchém prostředí.
více informací

ENVITON Rostlinné pelety 1 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ENVITON Rostlinné pelety 1 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ENVITON Rostlinné pelety 1 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ENVITON Rostlinné pelety 1 kg?

ENVITON Rostlinné pelety 1 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ENVITON Rostlinné pelety 1 kg
Kde koupit:
obchody ENVITON Rostlinné pelety 1 kg
Kompletní specifikace:
popis ENVITON Rostlinné pelety 1 kg
Český návod:
návod ENVITON Rostlinné pelety 1 kg

Rostlinné pelety jsou vyráběné nejmodernější technologií ze suché, čisté slámy a sena bez jakýchkoliv příměsí a pojiv. Pelety  jsou charakteristické tmavší barvou, díky vysokému slisování umožňují delší dobu hoření a minimální popelnatost. Pelety se vyznačují vysokou výhřevností a jsou vhodné k celodennímu topení ve všech typech kotlů a krbů přizpůsobených ke spalování pelet. Jsou dlouhodobě osvědčenou alternativou klasického vytápění domů, tepláren nebo skladů apod.
Pelety jsou baleny do PE obalu o hmotnosti 15 kg.  Tento obal brání proniknutí atmosférické vlhkosti a zároveň umožňuje snadnou a bezprašnou manipulaci při skladování a topení. Rostlinné pelety skladujte v suchém prostředí.
Pelety nabízíme bez certifikace, ale přesto v maximální možné kvalitě, díky tomu jsou pro zákazníky… více informací

ENVITON Grilovací brikety 1 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ENVITON Grilovací brikety 1 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ENVITON Grilovací brikety 1 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ENVITON Grilovací brikety 1 kg?

ENVITON Grilovací brikety 1 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ENVITON Grilovací brikety 1 kg
Kde koupit:
obchody ENVITON Grilovací brikety 1 kg
Kompletní specifikace:
popis ENVITON Grilovací brikety 1 kg
Český návod:
návod ENVITON Grilovací brikety 1 kg

Naše grilovací brikety splňují normu ČSN EN 1860-2, přičemž i vstupní surovina bukové dřevo rovněž splňuje tuto normu (grilovací brikety jsou bez certifikace). Obsah popela v grilovacích briketách je nižší než 8 %, fixního uhlíku se v grilovacích briketách nachází minimálně 60 %, vody je méně než 8 %. Grilovací brikety neobsahují žádné rakovinotvorné látky (polycyklické aromatické uhlovodíky PAU).
Grilovací brikety jsou určené pro všechny typy grilů a grilovacích zařízení. Na dno grilu rozložte vrstvu grilovacích briket a zapalte pomocí podpalovače. Jakmile jsou grilovací brikety rozžhavené, je třeba tyto brikety rovnoměrně rozložit v topeništi. S grilováním začněte, až jsou brikety pokryté jemným popelem. Popel lze použít například na vaší zahrádce.
více informací

ENVITON Dřevěné brikety 1 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ENVITON Dřevěné brikety 1 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ENVITON Dřevěné brikety 1 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ENVITON Dřevěné brikety 1 kg?

ENVITON Dřevěné brikety 1 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ENVITON Dřevěné brikety 1 kg
Kde koupit:
obchody ENVITON Dřevěné brikety 1 kg
Kompletní specifikace:
popis ENVITON Dřevěné brikety 1 kg
Český návod:
návod ENVITON Dřevěné brikety 1 kg

Válcové brikety jsou vyráběné nejmodernější technologií ze suchých, čistých hoblin a pilin bukového dřeva bez jakýchkoliv příměsí a pojiv. Válcové brikety jsou charakteristické tmavou barvou, vysokým slisováním, které v kombinaci s kvalitním bukovým materiálem umožňuje delší dobu hoření a minimální popelnatost. Válcové dřevěné brikety se vyznačují vysokou výhřevností a jsou vhodné k celodennímu topení ve všech typech kamen, kotlu i krbů. Zejména doporučujeme pro drahé krby a kachlová kamna, vyžadující kvalitní palivo.
Válcové brikety jsou baleny po 5 kusech do PE obalu o hmotnosti 10 kg. Tento obal brání proniknutí atmosférické vlhkosti a zároveň umožňuje snadnou a bezprašnou manipulaci při skladování a topení. Dřevěné brikety skladujte v suchém prostředí.
více informací

ENVITON Dřevěné pelety 1 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ENVITON Dřevěné pelety 1 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ENVITON Dřevěné pelety 1 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ENVITON Dřevěné pelety 1 kg?

ENVITON Dřevěné pelety 1 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ENVITON Dřevěné pelety 1 kg
Kde koupit:
obchody ENVITON Dřevěné pelety 1 kg
Kompletní specifikace:
popis ENVITON Dřevěné pelety 1 kg
Český návod:
návod ENVITON Dřevěné pelety 1 kg

Dřevěné pelety jsou vyráběné nejmodernější technologií ze suchých, čistých hoblin a pilin borovicového dřeva bez jakýchkoliv příměsí a pojiv. Pelety z borovicového dřeva jsou charakteristické tmavší barvou, díky vysokému slisování umožňují delší dobu hoření a minimální popelnatost. Pelety se vyznačují vysokou výhřevností a jsou vhodné k celodennímu topení ve všech typech kotlů a krbů přizpůsobených ke spalování pelet. Jsou dlouhodobě osvědčenou alternativou klasického vytápění domů, tepláren nebo skladů apod.
Pelety jsou baleny do PE obalu o hmotnosti 15 kg.  Tento obal brání proniknutí atmosférické vlhkosti a zároveň umožňuje snadnou a bezprašnou manipulaci při skladování a topení. Dřevěné pelety skladujte v suchém prostředí.
Pelety nabízíme bez certifikace, ale přesto v maximální možné… více informací