Ruggear RG-160 PRO recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Ruggear RG-160 PRO a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ruggear RG-160 PRO před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Ruggear RG-160 PRO

Ruggear RG-160 PRO důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ruggear RG-160 PRO
Kde koupit:
obchody Ruggear RG-160 PRO
Kompletní specifikace:
popisRuggear RG-160 PRO
Český návod:
návod Ruggear RG-160 PRO

Ruggear RG-160 PRO Odolný tlačítkový telefon se základní výbavou a funkcemi chytrého telefonu - RG160 RG160 je speciálně chráněn proti pádům, vibracím, vlhkosti, atmosférickému tlaku a kolísání teplot. Další výhody:
  • Baterie s kapacitou 1800 mAh
  • Velmi hlasitý reproduktor pro použití v rušném prostředí.
  • Ochrana proti pádu, testován na odolnost proti: extrémním teplotám, atmosférickému tlaku vzduchu, vlhosti a vibracím
  • GPS, AGPS

Ruggear RG-910 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Ruggear RG-910 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ruggear RG-910 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Ruggear RG-910

Ruggear RG-910 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ruggear RG-910
Kde koupit:
obchody Ruggear RG-910
Kompletní specifikace:
popisRuggear RG-910
Český návod:
návod Ruggear RG-910

Tablet Ruggear RG-910 Je odolný proti vodě, prachu a extrémním teplotním výkyvům, jejichž působení neovlivní používání tohoto 8" outdoorového tabletu. Outdoorové vlastnosti Voděodolný při ponoření do hloubky max. 2m po dobu max. 1 hodiny, prachotěsný a chráněn proti prostupu mikročástic dovnitř telefonu od -20 °C do 60 °C 8" (20.32 cm) kapacitní dotykový displej, ochrana displeje sklem RugDisplay Glass se zvýšenou odolností proti rozbití a poškrábání 1080 x 1920 pixelů Nárazuvzdorný při volnému pádu z výšky max. 2m na pevný a rovný povrch, Zvýšená odolnost proti vibracím, vlhkosti, barometrickému tlaku vzduchu, kolísání teplot a vybraným chemikáliím. GPS, AGPS Support, GLONASS G-senzor, gyroskop, čidlo atmosférického tlaku a teploty, senzor magnetického pole Push-To-Talk tlačítko (vyžaduje aplikaci třetí strany - volitelně) LoneWorker ochrana uživatele (vyžaduje aplikaci třetí strany - volitelně) (volitelně)