Sony Xperia E6 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Xperia E6 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Xperia E6 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Xperia E6

Sony Xperia E6 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Xperia E6
Kde koupit:
obchody Sony Xperia E6
Kompletní specifikace:
popisSony Xperia E6
Český návod:
návod Sony Xperia E6

Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM

Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM
Kde koupit:
obchody Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM
Kompletní specifikace:
popisSony Xperia XA1 Ultra Dual SIM
Český návod:
návod Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM

Mobilní telefon Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM 6” FullHD (1920x1080p) displej 23MP+16MP kamera; MTKHelioP20 (4x2,3GHz+4x1,6GHz) 8 core CPU Google Android™ 7.0 (Nougat)

Sony Xperia XA1 Dual SIM recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Xperia XA1 Dual SIM a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Xperia XA1 Dual SIM před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Xperia XA1 Dual SIM

Sony Xperia XA1 Dual SIM důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Xperia XA1 Dual SIM
Kde koupit:
obchody Sony Xperia XA1 Dual SIM
Kompletní specifikace:
popisSony Xperia XA1 Dual SIM
Český návod:
návod Sony Xperia XA1 Dual SIM

Mobilní telefon Sony Xperia XA1 Dual SIM 5" HD (1280 x 720p) displej 23MP+8MP kamera; MediaTek HelioP20 8 core 1.6GHz/2.3GHz CPU Google Android™ Nougat

Neffos X1 Dual SIM 3/32GB recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Neffos X1 Dual SIM 3/32GB a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Neffos X1 Dual SIM 3/32GB před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Neffos X1 Dual SIM 3/32GB

Neffos X1 Dual SIM 3/32GB důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Neffos X1 Dual SIM 3/32GB
Kde koupit:
obchody Neffos X1 Dual SIM 3/32GB
Kompletní specifikace:
popisNeffos X1 Dual SIM 3/32GB
Český návod:
návod Neffos X1 Dual SIM 3/32GB

Mobilní telefon Neffos X1 Dual SIM 3/32GB Samotné displeje narostly na 5 palců s HD rozlišením u modelu X1 a na 5,5 palců s Full HD rozlišením u většího X1 Max. Za vyzdvihnutí stojí příkladné využití čelní plochy displeje, které činí u obou modelů 76 %. Oba displeje pak podporují ovládání v rukavicích. Pod kapotou obou telefonů se nachází osmijádrový procesor Helio P10 od MediaTeku, kterému asistuje až 4GB operační paměť. To však platí jen u modelu X1 Max. U něj můžete mít kombinaci 4 GB RAM/64 GB úložiště, případně 3 GB RAM/32GB úložiště. Menší model se musel uskromnit. Jeho vrcholem je 3GB operační paměť a 32GB úložiště, zatímco základem je 2GB RAM a 16GB úložiště.

Sony Xperia XZ Premium Single SIM recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Xperia XZ Premium Single SIM a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Xperia XZ Premium Single SIM před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Xperia XZ Premium Single SIM

Sony Xperia XZ Premium Single SIM důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Xperia XZ Premium Single SIM
Kde koupit:
obchody Sony Xperia XZ Premium Single SIM
Kompletní specifikace:
popisSony Xperia XZ Premium Single SIM
Český návod:
návod Sony Xperia XZ Premium Single SIM

Mobilní telefon Sony Xperia XZ Premium Single SIM Luxusní zpracování, nejlepší displej na trhu a obrovský výkon? Přivítejte Xperia XZ Premium! Jak již název odpovídá novinka společnosti Sony je opravdu prémiová. Smartphone Sony Xperia XZ Premium byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které jsou v současnosti dostupné, přední i zadní straně dominuje sklo, jedná se o vysoce odolné sklo Gorilla Glass 5, boky jsou vyrobené z jednoho kusu kovu a na boku je integrovaná čtečka otisků prstů, přímo do zapínacího tlačítka. Telefon je IP68 prachu i voděodolný! Luxusní 4K HDR displej, takový najdete pouze na nové XZ Premium Přední straně dominuje obrovský 5.46" displej se 4K (UHD) rozlišením, což je nejjemnější displej na trhu, jeho jemnost přesahuje 806 ppi. Displej XZ Premium je typu IPS a podporuje HDR režim, což umožnilo panelu podávat skvělé výsledky v oblasti barevného podání a samozřejmě skvělé pozorovací úhly s vynikající čitelnosti na slunci. Tenhle displej je zkrátka TOP mezi smartphony.

Sony Xperia X Single SIM recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Xperia X Single SIM a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Xperia X Single SIM před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Xperia X Single SIM

Sony Xperia X Single SIM důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Xperia X Single SIM
Kde koupit:
obchody Sony Xperia X Single SIM
Kompletní specifikace:
popisSony Xperia X Single SIM
Český návod:
návod Sony Xperia X Single SIM

Mobilní telefon Sony Xperia X Single SIM Nadčasový design se skleněnými zaoblenými okraji a zadní kovovou stranou vám padne do rukou i do oka. Smartphone byl navržen tak, aby vyhovoval po všech stránkách. Proto vás nepřekvapí pohotovost obrazu, dva fotoaparáty vybavené hybridním ostřením s možností pořízení snímku za 0,6 sekundy. Vše podtržené prvotřídní baterií, která oproti svým konkurentům prodlužuje svou životnost.

Sony Xperia Z5 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Xperia Z5 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Xperia Z5 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Xperia Z5

Sony Xperia Z5 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Xperia Z5
Kde koupit:
obchody Sony Xperia Z5
Kompletní specifikace:
popisSony Xperia Z5
Český návod:
návod Sony Xperia Z5

Sony Ericsson J10i Elm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Ericsson J10i Elm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Ericsson J10i Elm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Ericsson J10i Elm

Sony Ericsson J10i Elm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Ericsson J10i Elm
Kde koupit:
obchody Sony Ericsson J10i Elm
Kompletní specifikace:
popisSony Ericsson J10i Elm
Český návod:
návod Sony Ericsson J10i Elm

Sony Xperia XZs recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Xperia XZs a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Xperia XZs před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Xperia XZs

Sony Xperia XZs důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Xperia XZs
Kde koupit:
obchody Sony Xperia XZs
Kompletní specifikace:
popisSony Xperia XZs
Český návod:
návod Sony Xperia XZs

Mobilní telefon Sony Xperia XZs Sony zapracovalo na zpracování nové Xperia XZs, což se projevilo pozitivně na prvních dojmech Prémiový smartphone by měl být vyroben z těch nejlepších materiálů, o to více mrzelo, že loňský model nabídl sice kovová záda, ale pouze plastový rám a méně odolné sklo na přední straně. Xperia XZs se však od tohoto distancuje, opět najdeme kovová záda, avšak tentokrát doplněná o kovové boky a odolné sklo Gorilla Glass na přední straně, kryjící celý displej. Nechybí ani čtečka otisků prstů, integrována byla do bočního zapínacího tlačítka. Tleskáme však za další prvek, který ze Sony smartphonů ještě nezmizel, stereo reproduktory, které míří čelem k vám na přední straně. Ano, novinka Sony Xperia XZs rozhodně nemá minimální rámečky kolem displeje, avšak odměnou je parádní stereo zvuk z vestavěných reproduktorů. Sony se rozhodlo, že oproti loňskému modelu udělá i minimum změn v oblasti displeje, Xperia XZs nabídne opět IPS panel s 5.2" a Full HD rozlišením. V Sony prostě nemají QHD displeje rádi, buď Full HD nebo 4K HDR, který nabídne XZ Premium, nic mezi tím. Nižší rozlišení bude mít pozitivní vliv na výdrž vestavěné baterie s kapacitou 2900 mAh, papírově bude ale novinka zaostávat za konkurencí. Zadní straně dominuje fotoaparát a sousední senzory, jinak jsou záda čistá a vyrobená z kovu, o fotoaparátu si povíme více později. Tělo mobilu Sony Xperia XZs je plně voděodolné dle specifikace IP68. Operační systém je v aktuální verzi Android 7.1 Nougat a Sony samozřejmě plánuje pro novinku další aktualizace, dočkáme se tedy nejspíše i Androidu, prozatím známého jako, Android O. Loňský čipset, větší RAM a neuvěřitelně kvalitní fotoaparát a nižší cena! Sony si loni zkrátka věřilo, loňský model přišel na trh za cenu atakující až 21 tisíc korun, což krotí letošní model XZs, který nabídne velmi podobnou výbavu, avšak řadu drobných zlepšení, které si zamilujete, cena novinky startuje na 17 tis.

Sony Xperia L1 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Sony Xperia L1 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sony Xperia L1 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Sony Xperia L1

Sony Xperia L1 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sony Xperia L1
Kde koupit:
obchody Sony Xperia L1
Kompletní specifikace:
popisSony Xperia L1
Český návod:
návod Sony Xperia L1

Mobilní telefon Sony Xperia L1
 • Distribuce: oficiální ČR
 • Úhlopříčka displeje (palce) ("): 5.5
 • Typ displeje: IPS LCD
 • Rozlišení displeje (bodů): 1280 x 720
 • Počet barev displeje: 16,7 miliónů
 • Počet jader: čtyřjádrový procesor
 • Počet SIM karet: Single SIM
 • Konstrukce telefonu: dotykový
 • Systém telefonu: Android 7.0 Nougat
 • Interní paměť: 16 GB
 • Velikost paměti RAM: 2GB
 • Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
 • GPS: ANO