Campingaz 3 Series Classic LS Plus D recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Campingaz 3 Series Classic LS Plus D a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Campingaz 3 Series Classic LS Plus D před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Campingaz 3 Series Classic LS Plus D?

Plynový gril se třemi trubkovými hořáky z nerezu a přídavným postranním hořákem například pro přípravu omáček a příloh. Grilovací plocha je rozdělená na litinový tál a rošt Culinary Modular u kterého je možnost vyměnit středovou část za pánev wok, kámen na pizzu, běžnou pánev nebo stojan na kuře. Čistící systém InstaClean systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich umývání v myčce. Gril je opatřen čtyřmi kolečky pro snadnou manipulaci. Boční stolky a úložný prostor s dvířky umožní pohodlí a komfort při práci. Gril je vybaven teploměrem, elektronickým zapalovámím a vyklápěcím přídavným roštem pro pomalé grilování a ohřev pokrmů. Jeden z bočních stolků je sklopný. Připojovací sada není součástí výrobku. … více informací

Campingaz 3 Series Classic LS Plus D důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Campingaz 3 Series Classic LS Plus D
Kde koupit:
obchody Campingaz 3 Series Classic LS Plus D
Kompletní specifikace:
popis Campingaz 3 Series Classic LS Plus D
Český návod:
návod Campingaz 3 Series Classic LS Plus D

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná