Campingaz 2 SERIES CLASSIC LX VARIO recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Campingaz 2 SERIES CLASSIC LX VARIO a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Campingaz 2 SERIES CLASSIC LX VARIO před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Campingaz 2 SERIES CLASSIC LX VARIO?

Gril vrácen zákazníkem, nevyhovoval. Byl částečně složen, poté rozebrán a vrácen zpět do krabice. Gril je kompletní, zkontrolován. Kontaktní plynový gril se dvěma plochými hořáky z aluminizované oceli, umožňujícími nezávislého grilování pouze na polovině nebo na celé ploše grilu rozdělené na rošt a tál. Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu. Obsahuje přední plechový kryt s přihrádkou na koření či grilovací přísady a podporu plynové láhve. Piezo zapalování. Vyklápěcí rošt pro pozvolné grilování a ohřívání. Teploměr ve víku grilu. Plný přední kryt s přihrádkou na grilovací potřeby. Boční stolky – sklopné. Grilovací rošt a tál: lisovaný plech se smaltovanou povrchovou úpravou; … více informací

Campingaz 2 SERIES CLASSIC LX VARIO důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Campingaz 2 SERIES CLASSIC LX VARIO
Kde koupit:
obchody Campingaz 2 SERIES CLASSIC LX VARIO
Kompletní specifikace:
popis Campingaz 2 SERIES CLASSIC LX VARIO
Český návod:
návod Campingaz 2 SERIES CLASSIC LX VARIO

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná