Campingaz 3 SERIES WOODY LX recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Campingaz 3 SERIES WOODY LX a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Campingaz 3 SERIES WOODY LX před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Campingaz 3 SERIES WOODY LX?

Plynový gril 3 Series Woody LX, konstrukce z akátového dřeva, Campingaz / 2000015632 Popis: Kontaktní plynový gril se třemi trubkovými hořáky z nerezu a konstrukcí z akátového dřeva. Grilovací plocha je rozdělená na litinový tál a rošt Culinary Modular pro snadnou přípravu pizzy, marinované drůbeže, paelly či asijských pokrmů na pánvi wok. InstaClean™ systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich umývání v myčce. Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu. Obsahuje přední plechový kryt s přihrádkou na koření či grilovací přísady a podporu plynové lahve. Elektronické zapalování. Vyklápěcí rošt pro pozvolné grilování a ohřívání. Klíčové parametry: Culinary Modular System Zvyšte možnosti svého grilu a staňte se opravdovými specialisty na… více informací

Campingaz 3 SERIES WOODY LX důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Campingaz 3 SERIES WOODY LX
Kde koupit:
obchody Campingaz 3 SERIES WOODY LX
Kompletní specifikace:
popis Campingaz 3 SERIES WOODY LX
Český návod:
návod Campingaz 3 SERIES WOODY LX

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná