Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS?

Plynový gril 4 Series Classic LS Plus 15kW Culinary, Campingaz 2000015644 Popis: Kontaktní plynový gril se čtyřmi trubkovými hořáky z nerezu a postranním hořákem například pro přípravu omáček a příloh. Grilovací plocha je rozdělená na litinový tál a rošt Culinary Modular pro snadnou přípravu pizzy, marinované drůbeže, paelly či asijských pokrmů na pánvi wok. InstaClean™ systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich umývání v myčce. Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu. Obsahuje přední dvířka a úložný prostor včetně podpory lahve. Elektronické zapalování. Vyklápěcí rošt pro pozvolné grilování a ohřívání. 4 otočná kola. 2 boční stolky, z toho jeden sklopný. Klíčové parametry: Culinary Modular System Zvyšte možnosti svého grilu a staňte se… více informací

Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS
Kde koupit:
obchody Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS
Kompletní specifikace:
popis Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS
Český návod:
návod Campingaz 4 SERIES CLASSIC LS PLUS

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná