Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM?

Objektiv se standardním zoomem v profesionální kvalitě, který nabízí vynikající kvalitu obrazu a vysokou světelnost f/2,8 v celém rozsahu zoomu. Dokonalý společník k jakémukoliv plnoformátovému fotoaparátu EOS. Poskytuje vynikající kvalitu obrazu v celém rozsahu zoomu, a to díky asférickým prvkům objektivu, ultranízkému rozptylu UD (ultra-low dispersion) a sklu super UD. Kroužkový ultrazvukový mikromotor pohánějící automatické zaostřování zajišťuje rychlé, tiché a přesné zaostřování. K dispozici je plně manuální doostření, které umožňuje upravit zaostření bez nutnosti změny režimů zaostření. Kruhová clona s 9 lamelami poskytuje vynikající rozostření pozadí, které se dokonale hodí pro portrétní fotografie. … více informací

Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM
Kde koupit:
obchody Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM
Kompletní specifikace:
popis Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM
Český návod:
návod Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná