CARLO MILANO Comfort NC-1476 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu CARLO MILANO Comfort NC-1476 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CARLO MILANO Comfort NC-1476 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na CARLO MILANO Comfort NC-1476?

Nástěnné bio-krby můžete zavěsit na každý typ stěny. Tyto krby jsou velice moderním dekoračním doplňkem, ale i dalším tepelným zdrojem Vašeho bytu.Doporučujeme doplnit dekorací do krbu, která dodá Vašemu krbu neodolatelné kouzlo. Tyto krby jsou šetrné k životnímu prostředí a nepotřebujete k nim komín. Zažijte teplo domova bez kouře, sazí a popela. Moderní stříbrný design. Snadná montáž na zeď, kterou určitě zvládne každý. Bio-krby při hoření nevylučují žádné zdraví škodlivé látky. Při vlastním hoření vzniká pouze vodní pára a CO2 (kysličník uhličitý). Všechny bio krby hoří pouze na biolíh. který je biologicky odbouratelný a je vyroben z trvale udržitelných zdrojů. Rozměry: 63x48x14cm (švh) Spalovací komora je o objemu 700ml Bio-ethanolu. Pro místnosti o nejméně 20m2 a výšky stropu 2,30m. … více informací

CARLO MILANO Comfort NC-1476 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze CARLO MILANO Comfort NC-1476
Kde koupit:
obchody CARLO MILANO Comfort NC-1476
Kompletní specifikace:
popis CARLO MILANO Comfort NC-1476
Český návod:
návod CARLO MILANO Comfort NC-1476

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná