Casarredo CONCEPT PRO CP-01 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Casarredo CONCEPT PRO CP-01 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Casarredo CONCEPT PRO CP-01 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Casarredo CONCEPT PRO CP-01?

Postel je dostatečně široká a velice praktická, neboť je výklopná. Díky této unikátnosti Vám postel umožňuje si snadněji sestavit malou ložnici nebo dětský či studentský pokoj. Pokud je Vaše ložnice malinká, tak tato postel je pro Vás to pravé ořechové a již Vás nebude trápit malý prostor. Postel je zabezpečená proti samovolnému otevření, a tak se není třeba obávat ji umístit do dětských pokojů. Manipulovat s postelí je velice jednoduché, dokonce s ní můžete manipulovat pouze jedním prstem. Vyklopením se vytáhne celá šířka postele. Rám je nutno přišroubovat ke zdi. Rošt je součástí postele, matraci je potřeba doobjednat. Doporučujeme matraci o rozměrech: 140 x 200 cm a na výšku do 18 cm. Dekor je v barvě dub riviera, a tak když je postel sklopená, vypadá jako skříňka. Postel je vyrobená z… více informací

Casarredo CONCEPT PRO CP-01 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Casarredo CONCEPT PRO CP-01
Kde koupit:
obchody Casarredo CONCEPT PRO CP-01
Kompletní specifikace:
popis Casarredo CONCEPT PRO CP-01
Český návod:
návod Casarredo CONCEPT PRO CP-01

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná