Casarredo Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Casarredo Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Casarredo Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Casarredo Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá?

Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá, Materiál: lamino LTD. Chromované úchytky. Barva: korpus-šedá platinová, dvířka-bělená douglaska v kombinaci s hnědou. Pracovní deska není v ceně kuchyně. Bez dřezu a el. spotřebičů. Hranová páska ABS. Dodáváme v demontovaném stavu. Dodáváme v demontovaném stavu. Kuchyně FRESH 240, douglaska/hnědá. Kuchyně je navržena tak, aby se jednotlivé díly daly sestavit v libovolném pořadí. To Vám umožní si postavit sektorku podle Vašich potřeb a vkusu. Je vyrobena z lamino LTD. Barva: korpus-šedá platinová, dvířka-bělená douglaska v kombinaci s hnědou. Na dvířkách jsou kovové chromované úchytky. Dvířka jsou z kvalitní LTD v barvě bělená douglaska v kombinaci s hnědou. Pracovní deska není v ceně kuchyně. Doporučujeme pracovní desku 180 cm. Sektorka je bez… více informací

Casarredo Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Casarredo Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá
Kde koupit:
obchody Casarredo Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá
Kompletní specifikace:
popis Casarredo Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá
Český návod:
návod Casarredo Kuchyně FRESH 240 douglaska/hnědá

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná