CASARREDO Kuchyně PREMIUM de LUX 260 olše recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu CASARREDO Kuchyně PREMIUM de LUX 260 olše a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CASARREDO Kuchyně PREMIUM de LUX 260 olše před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na CASARREDO Kuchyně PREMIUM de LUX 260 olše?

Moderní kuchyně, která patří mezi nejlevnější na trhu. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí, popřípadě další doobjednat, což vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ. Pracovní deska je v barvě olše, která je dělená podle velikosti spodních dvířek ( kromě skříňky na dřez ). Dvířka (MDF) jsou také v barvě olše, korpus (LTD) je ale v barvě hruška. Sestava se skládá ze spodních skříněk – výška 82, hloubka 44, šířka: 80 cm skříňka pod dřez ( bez PD ) 80 cm skříňka dvoudveřová 40 cm skříňka se 4 zásuvkami 60 cm skříňka se 3 zásuvkami a vrchních skříněk – výška 72, hloubka 30: 40 cm vitrína jednodveřová 60 cm vitrína dvou-vyklop ( plná+sklo ) 2x 80 cm skříňka dvoudveřová Rozložení skříněk naleznete na perokresbě… více informací

CASARREDO Kuchyně PREMIUM de LUX 260 olše důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze CASARREDO Kuchyně PREMIUM de LUX 260 olše
Kde koupit:
obchody CASARREDO Kuchyně PREMIUM de LUX 260 olše
Kompletní specifikace:
popis CASARREDO Kuchyně PREMIUM de LUX 260 olše
Český návod:
návod CASARREDO Kuchyně PREMIUM de LUX 260 olše

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná