Clocky budík s kolečky – jezdící budík recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Clocky budík s kolečky – jezdící budík a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Clocky budík s kolečky – jezdící budík před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Clocky budík s kolečky – jezdící budík?

Popis produktu: Ideální řešení pro všechny „spáče“. Tento budík Vás spát jen tak nenechá. Jakmile se aktivuje zvonění, budík začne ujíždět a cestovat po Vašem pokoji, dokud jej nechytnete. Musíte tedy nutně vstát z postele, pokud chcete alarm vypnout. Funkce budíku: čas alarm snooze podsvícený displej hra aktivace/deaktivace kol Český návod naleznete zde Vysvětlení funkcí: Funkce snooze: význam tohoto slova je z angličtiny a doslova znamená „zdřímnou si, spát dál“. Při stisku takto označeného tlačítka se buzení vypne a budík se zastaví, jakmile se signál znovu rozezní po určité době, kterou je možné nastavit v rozmezi 0-9 minut, budík začne ujíždět. Hra: Pokud zmáčknete tlačítka určená pro HRU – budík… více informací

Clocky budík s kolečky – jezdící budík důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Clocky budík s kolečky – jezdící budík
Kde koupit:
obchody Clocky budík s kolečky – jezdící budík
Kompletní specifikace:
popis Clocky budík s kolečky – jezdící budík
Český návod:
návod Clocky budík s kolečky – jezdící budík

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná