Coleman Párty stan Event Shelter Pro XL recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Coleman Párty stan Event Shelter Pro XL a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Coleman Párty stan Event Shelter Pro XL před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Coleman Párty stan Event Shelter Pro XL?

Event Shelter Pro zvyšuje užitné možnosti přístřešku, díky podlepeným švům a vyššímu vodnímu sloupci, takže spolehlivě ochrání před sluncem, větrem i deštěm. Materiál s úpravou UV Guard® poskytuje ochranu proti UV záření a degradaci tkaniny. K přístřeškům je možné dokoupit podlážku zvyšující za špatného počasí či na prašném podkladu komfort kempování. Ideálním doplňkem ochraňujícím před větrem, deštěm, či sluncem jsou zástěny buď klasické nebo se zipovým vchodem a dvěma zatemnitelnými okénky. Zástěny snadno nacvakáte k tyčím pomocí klipsen. Novinkou je konektor, kterým můžete spojit dva přístřešky k sobě, čímž získáte velký krytý prostor. Materiál: 150D polyester, podlepené švy, PU zátěr, 1000 mm Konstrukce: ocelové tyčky Výška: 228 cm (měřeno uprostřed) Transportní obal:… více informací

Coleman Párty stan Event Shelter Pro XL důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Coleman Párty stan Event Shelter Pro XL
Kde koupit:
obchody Coleman Párty stan Event Shelter Pro XL
Kompletní specifikace:
popis Coleman Párty stan Event Shelter Pro XL
Český návod:
návod Coleman Párty stan Event Shelter Pro XL

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná