Compogreen Module 1200 L černý recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Compogreen Module 1200 L černý a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Compogreen Module 1200 L černý před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Compogreen Module 1200 L černý?

Základní parametry: rozměry (Š x H x V): 98 x 71,9 x 82,6 cm celková šíře: 198 cm objem: složen ze tří modulů po 400 litrech, které spojením tvoří jeden celek o objemu 1200 litrů hmotnost: 9 kg barva: černý materiál: vyroben z modifikovaného polypropylenu (odolný vůči povětrnostním podmínkám) Tento modul se skládá ze 3 ks kompostérů, které jsou do sebe zapojeny. Je opatřen víkem, bočními dvířky pro vyjímání kompostu a otvory sloužícími k provzdušňování. Velké množství provzdušňovacích otvorů umožňuje vynikající systém provzdušňování a tím rychlejší rozklad odpadu z vaší domácnosti. Koupí tohoto kompostéru a jeho následným používáním přispějete ke zlepšení životního prostředí a návratu surovin z přírody zpět do života. Vrstva kompostu pak ochrání před okoráním… více informací

Compogreen Module 1200 L černý důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Compogreen Module 1200 L černý
Kde koupit:
obchody Compogreen Module 1200 L černý
Kompletní specifikace:
popis Compogreen Module 1200 L černý
Český návod:
návod Compogreen Module 1200 L černý

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná