Connect IT prodlužovací kabel 1,5m 3 zásuvky vypínač recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Connect IT prodlužovací kabel 1,5m 3 zásuvky vypínač a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Connect IT prodlužovací kabel 1,5m 3 zásuvky vypínač před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Connect IT prodlužovací kabel 1,5m 3 zásuvky vypínač?

Prodlužovací kabel Connect IT na 230V je vybaven hlavním síťovým vypínačem, který při vypnutí zcela odpojí od přívodu elektrické energie všechny zapojené spotřebiče najednou. Extra výbavou je dětská ochrana všech zásuvek. Zásuvky jsou přístupné pouze v případě zasunutí obou vidlic najednou, nelze tedy zasunout jednotlivě např. pouze šroubovák nebo pletací jehlici. Díky pootočení zásuvek o 45° je možné používat i objemnější napájecí adaptéry nebo úhlové koncovky. Výsuvné očko v horní části zásuvkového modulu umožňuje zavěšení nebo pevnou instalaci na stěnu (s výhodou využijete např. v dílnách a garážích). Výrobek byl testován a certifikován v evropském testovacím centru a splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky a nejnovější normy, takže umožňuje zapojení spotřebičů o celkovém příkonu až… více informací

Connect IT prodlužovací kabel 1,5m 3 zásuvky vypínač důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Connect IT prodlužovací kabel 1,5m 3 zásuvky vypínač
Kde koupit:
obchody Connect IT prodlužovací kabel 1,5m 3 zásuvky vypínač
Kompletní specifikace:
popis Connect IT prodlužovací kabel 1,5m 3 zásuvky vypínač
Český návod:
návod Connect IT prodlužovací kabel 1,5m 3 zásuvky vypínač

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná