Contipro Pharma Geloren HA 2x1350g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Contipro Pharma Geloren HA 2x1350g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Contipro Pharma Geloren HA 2x1350g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Contipro Pharma Geloren HA 2x1350g?

Contipro Pharma Geloren HA 2x1350g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Contipro Pharma Geloren HA 2x1350g
Kde koupit:
obchody Contipro Pharma Geloren HA 2x1350g
Kompletní specifikace:
popis Contipro Pharma Geloren HA 2x1350g
Český návod:
návod Contipro Pharma Geloren HA 2x1350g

GelorenHA je doplňkové krmivo s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, chondroitin sulfátu a želatiny, jež velmi efektivně vyživuje klouby koní a dalších savců. Kyselina hyaluronová obsažená v GelorenuHA, Nutrihyl®, má speciálně upravenou molekulovou hmotnost zajišťující maximální účinnost.

Předchůdcem vylepšeného GelorenuHA byl přípravek Gelorenhorse.

Kloubní výživa ve formě želatinových tablet je navržena tak, aby nabídla chovatelům možnost přesně sledovat dávku podávaných látek SYSADOA (chondroprotektiv) pro preventivní ochranu kloubů a šlach aktivních zvířat, nebo doléčení zvířat v rekonvalescenci. V porovnání se sypkými a tekutými přípravky je dávkování GelorenHA velmi jednoduché, přesné a nevyžaduje použití žádných odměrek či vah. Zároveň ho není nutné mísit s… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná