CookKing Ohniště DUBAI 80 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu CookKing Ohniště DUBAI 80 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CookKing Ohniště DUBAI 80 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na CookKing Ohniště DUBAI 80 cm?

Přenosné ohniště vysoké kvality pro ty, kteří milují posezení u otevřeného ohně a chtějí si jej dopřát třeba na terase, či si přejí rozdělat oheň na zahradě bez velkého poničení trávníku, ke kterému dochází při kopání přírodního ohniště. Ideální doplněk na Vaší zahradu pro dlouhé letní večery. Robustní, pevný a odolný výrobek. Ohniště slouží pro příjemné posezení u ohně, jako zdroj tepla, stejně jako podmanivý způsob osvětlení. Může být umístěno na libovolném místě na zahradě nebo terase, snadno, rychle, bezpečně a bez zbytečného nepořádku. Prášková barva je odolná teplotám do 220°C (jelikož oheň může dosahovat teploty 800-1000°C, práškový nátěr se používáním ohniště časem vypálí – toto není na závadu výrobku). Stabilní a pevná konstrukce – všechny prvky jsou svařeny. Ohniště může být… více informací

CookKing Ohniště DUBAI 80 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze CookKing Ohniště DUBAI 80 cm
Kde koupit:
obchody CookKing Ohniště DUBAI 80 cm
Kompletní specifikace:
popis CookKing Ohniště DUBAI 80 cm
Český návod:
návod CookKing Ohniště DUBAI 80 cm

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná