Cryptalloy bezpečnostní pouzdro na biometrický cestovní pas s RFID čipem a 2 karty modré recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cryptalloy bezpečnostní pouzdro na biometrický cestovní pas s RFID čipem a 2 karty modré a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cryptalloy bezpečnostní pouzdro na biometrický cestovní pas s RFID čipem a 2 karty modré před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cryptalloy bezpečnostní pouzdro na biometrický cestovní pas s RFID čipem a 2 karty modré?

Cryptalloy bezpečnostní pouzdro na biometrický cestovní pas s RFID čipem a 2 karty modré důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cryptalloy bezpečnostní pouzdro na biometrický cestovní pas s RFID čipem a 2 karty modré
Kde koupit:
obchody Cryptalloy bezpečnostní pouzdro na biometrický cestovní pas s RFID čipem a 2 karty modré
Kompletní specifikace:
popis Cryptalloy bezpečnostní pouzdro na biometrický cestovní pas s RFID čipem a 2 karty modré
Český návod:
návod Cryptalloy bezpečnostní pouzdro na biometrický cestovní pas s RFID čipem a 2 karty modré

Ochranný obal na cestovní pas a dvě karty se stíněním z materiálu CRYPTALLOY umístěným ve stěnách pouzdra. Do pouzdra se vejdou biometrické cestovní pasy vydané v České republice, USA a dalších státech. Pouzdro na pas nabízíme i v podobné variantě bez potisku. Chcete si být jisti, že i když máte u sebe nový biometrický pas s RFID čipem, tak budete pro případné elektronické zloděje identity a jiné nenechavce neviditelní? Chcete si co nejvíce bránit své soukromí? Nebo chcete svůj cestovní pas chránit, aby se náhodou čip nepoškodil v silnějším elektromagnetickém poli? Pokud ano, tak tento bezpečnostní obal na pas je přesně to co potřebujete.  Biometrické či obecněji „elektronické“ pasy, někdy též u nás označované jako e-pas, ePas či bioPas, jsou v České republice standardně vydávané od 1…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná