Curtec Plastový sud 3,6 l – bílo-červený recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Curtec Plastový sud 3,6 l – bílo-červený a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Curtec Plastový sud 3,6 l – bílo-červený před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Curtec Plastový sud 3,6 l – bílo-červený?

Plastové sudy Curtec s odnímacím víkem jsou vhodné ke skladování a přepravě sypkých, kusových a pastovitých hmot v chemickém, potravinářském průmyslu či zemědělství. Plastové sudy jsou vyrobeny z HDPE (vysokohustotní polyethylen) s potravinářským atestem. Veškeré plastové sudy Curtec jsou dodávány s UN certifikací a jsou tedy vhodné pro přepravu nebezpečných látek dle předpisů ADR, IATA-DGR či IMDG. Přednosti plastových sudů: UN certifikace sudů (I – III. skupina), sudy jsou vyrobeny z HDPE s potravinářským atestem, jednoduchá manipulace díky držadlům, šroubovací víko, široká nabídka objemů, možnost stohování, 2x plastové držadlo u tohoto typu. … více informací

Curtec Plastový sud 3,6 l – bílo-červený důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Curtec Plastový sud 3,6 l – bílo-červený
Kde koupit:
obchody Curtec Plastový sud 3,6 l – bílo-červený
Kompletní specifikace:
popis Curtec Plastový sud 3,6 l – bílo-červený
Český návod:
návod Curtec Plastový sud 3,6 l – bílo-červený

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná