CZECHGRILL Brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu CZECHGRILL Brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CZECHGRILL Brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na CZECHGRILL Brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg?

Grilovací brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg pytel, CZECHGRILL, buk, dub, habr Popis: Velmi kvalitní brikety z dřevěného uhlí pro Vaše grilování a rožnění. Narozdíl od levných (a lehkých) briket z dřevěného uhlí z hypermarketů je vyrobeno z tvrdého dřeva (buk, dub, habr) v České Republice a dle normy EN 1860-2. Nejdůležitější hodnotou je obsah fixního uhlíku, který je potřebný pro perfektní a dlouhé hoření. Brikety se vyrábějí z prachu vytříděného při balení dřevěného uhlí smícháním s potravinářským škrobem následným vylisováním a sušením, aby byly nezávadné a lépe držely tvar. Výhodou je hutnější konzistence, která umožňuje větší výhřevnost a delší dobu hoření než dřevěné uhlí. Samozřejmě i tyto dodávané brikety splňují výše uvedenou normu EN 1860-2. Balení: Pytel 2,5 Kg / 8 litrů Grilovací… více informací

CZECHGRILL Brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze CZECHGRILL Brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg
Kde koupit:
obchody CZECHGRILL Brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg
Kompletní specifikace:
popis CZECHGRILL Brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg
Český návod:
návod CZECHGRILL Brikety z dřevěného uhlí 2,5 Kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná