Delta Optical Genetic PRO Bino recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Delta Optical Genetic PRO Bino a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Delta Optical Genetic PRO Bino před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Delta Optical Genetic PRO Bino?

Binokulární mikroskop, určeny k pozorování preparátů – tenkých průhledných nebo průsvitných řezů různých tkání rostlinných, živočišných i lidských. Mikroskop má čtyř objektivovou revolverovou hlavici, křížový stolek s jemným posuvem preparátů v osách X-Y. Ostření je prováděno jak hrubě tak i jemně. Objektivy jsou achromatické s plnou antireflexní úpravou a zaručují přirozené, nezkreslené zobrazení barev. Mechanická konstrukce je robustní a přesně zpracovaná. Osvětlení preparátů je prováděno pomocí 3W LED svítilny s plynulou regulaci jasu a mikroskop obsahuje kondenzor s irisovou aperturní clonou a držákem na filtry, které jsou součásti kompletu. Díky těmto vlastnostem tento mikroskop zaslouží velkou oblibu u studentů a vědeckých pracovníků. Komplet: Mikroskop Genetic PRO (bino)… více informací

Delta Optical Genetic PRO Bino důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Delta Optical Genetic PRO Bino
Kde koupit:
obchody Delta Optical Genetic PRO Bino
Kompletní specifikace:
popis Delta Optical Genetic PRO Bino
Český návod:
návod Delta Optical Genetic PRO Bino

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná