Dennerle Topný kabel 24V/75W recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dennerle Topný kabel 24V/75W a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dennerle Topný kabel 24V/75W před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dennerle Topný kabel 24V/75W?

Dennerle Topný kabel 24V/75W důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dennerle Topný kabel 24V/75W
Kde koupit:
obchody Dennerle Topný kabel 24V/75W
Kompletní specifikace:
popis Dennerle Topný kabel 24V/75W
Český návod:
návod Dennerle Topný kabel 24V/75W

DENNERLE Topný kabel 24 V/75W, zajišťuje cirkulaci vody v substrátu a tím i rovnoměrné zásobení celého akvária živinami za dna. Promění dno v biologický filtr.
Topné kabely jsou již léta ověřený prostředek k vytápění dna. Tyto snadno ohybatelné kabely se silikonovým povrchem disponují bezpečnostním 24voltovým nízkým napětím. Transformátor je součástí balení. Kabel lze zafixovat na dno akvária pomocí přísavek.  
Pomocí tabulky pod textem vyberete správný topný kabel pro Vaše akvárium. Uvolňování živin ze dna a půdní filtrace fungují perfektně pouze za předpokladu, že výkon topného kabelu není příliš vysoký. Za účelem dosažení vyšší požadované teploty je proto  nutné do akvária vždy umístit ještě topítko.
Výkon
Přívodní kabel ZELENÝ délka
Topný kabel HNĚDÝ délka
Pro akvária o objemu (v… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná