Dettol bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml Okurka recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dettol bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml Okurka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dettol bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml Okurka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dettol bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml Okurka?

Dettol bezdotykový dávkovač mýdla pomáhá chránit ped šířením infekce. Ničí 99,9% bakterií. Jednoduché používání Dettolu bezdotykového dávkovače mýdla pomáhá dodržovat základních hygienických návyků. Dettol mýdlo je obohacené o hydratační složky pro lepší péči o Vaše ruce – a zároveň ničí 99,9% bakterií. S biocidním účinkem 60 sekund. Dettol automatický zaznamená Vaše ruce. Žádné kapky, žádný nepořádek. Obsahuje zvláčňující ingredience. Návod na použití: Odstaňte ochrannou samolepku z víčka náhradní náplně a vložte ji zacvaknutím do dávkovače. Vlože 4 AA baterie (součást balení) do otvoru na baterie a pevně uzavřete. Dettol antibakteriální mýdlo je vhodné pro každodenní použití. Dettol antibakteriální mýdlo ničí 99,9 % bakterií a chrání proti široké škále bakterií. Dettol hygienické… více informací

Dettol bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml Okurka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dettol bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml Okurka
Kde koupit:
obchody Dettol bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml Okurka
Kompletní specifikace:
popis Dettol bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml Okurka
Český návod:
návod Dettol bezdotykový dávkovač mýdla 250 ml Okurka

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná