DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Dijon recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Dijon a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Dijon před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Dijon?

Nechte odpočinout i naše nejmenší zahradní pomocníky… Větší verze našeho klasického Čmelínu, umožňující čmeláčí královně založit větší hnízdo. Čmelín, již podle svého jména, je skrýš, kterou využívají pouze čmeláci. A to díky jeho speciální konstrukcí, kterou nevyužívá žádný jiný hmyz. Jedná se o vestavěnou chodbičku a výplň z ovčího rouna, ve které si čmelák vytvoří svoji dutinku. Čmeláci jsou velmi prospěšní, aktivní a neagresivní opylovači na každé zahradě. Důležitým prvkem čmelínu, který láká nové obyvatele, je jeho hřejivá výplň. Já používám nejkvalitnější ručně zpracovanou ovčí vlnu z ohroženého českého plemene Valaška, ze stáda spolku Stránské z.s. v Jeseníkách. Ti se starají o rozšíření těchto ovcí od roku 2005, kdy jich bylo v České republice posledních 187 kusů. Jsem rád, že… více informací

DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Dijon důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Dijon
Kde koupit:
obchody DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Dijon
Kompletní specifikace:
popis DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Dijon
Český návod:
návod DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Dijon

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná