DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Polotovar recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Polotovar a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Polotovar před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Polotovar?

Nechte odpočinout i naše nejmenší zahradní pomocníky… Chcete někomu vyrobit vlastníma rukama originální dárek nebo naučit něco zajímavého vaše děti? Realizujte se a vytvořte vlastní pomalovaný Hmyzí hotel! Secese, impresionismus, či pop-art? Nemožné ihned, zázraky do tří dnů:-)! Hmyzí grand hotel je již smontovaný a na zadní straně je háček na pověšení. Sada neobsahuje výplně ani barvu, ale se vším rád poradím a pomůžu. Ručně vyrobené z českého FSC dřeva. Hmyzí hotely vytvářejí skrýše pro prospěšný hmyz na vaší zahradě, během léta i při přezimování. Nejčastější hosté jsou zlatoočky, včely samotářky, čmeláci, slunéčka sedmitečné… Tento drobný neagresivní hmyz pomáhá opylovat vaši zahradu a zvyšovat tak vaši úrodu. Slunéčko také efektivně likviduje mšice. K hotelu je přiložena informační… více informací

DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Polotovar důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Polotovar
Kde koupit:
obchody DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Polotovar
Kompletní specifikace:
popis DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Polotovar
Český návod:
návod DILNA HAMMER Hmyzí grand hotel Polotovar

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná