DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Burgundy recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Burgundy a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Burgundy před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Burgundy?

Nechte odpočinout i naše nejmenší zahradní pomocníky… Broučkovník slouží jako úkryt pro širokou škálu drobného hmyzu. Kvalitní konstrukce a spodní odvětrávání zajíštují optimální podmínky pro celoroční život i přezimování jeho obyvatel. Uvnitř je umístěna bavlněná drť pro lepší tepelnou izolaci, i jako startovací materiál pro výrobu úkrytu prvních návštěvníků. Určitě jej ráda využije třeba beruška, která je schopna za svůj život sníst až 4000 škodlivých mšic. Úspěšně testováno na mé vlastní zahradě v Brně. Ručně vyrobené z českého FSC dřeva. Jednoduchá montáž na strom, zeď domu či zahradní altán. Broučkovník je bezúdržbový, jen na zimu jej skliďte pod střechu či do stodoly – pozor na přezimující pomocníky. Ke každému broučkovníku je přiložena informační brožurka a návod na použití…. více informací

DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Burgundy důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Burgundy
Kde koupit:
obchody DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Burgundy
Kompletní specifikace:
popis DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Burgundy
Český návod:
návod DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Burgundy

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná