DILNA HAMMER Hmyzí hotel Woody recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DILNA HAMMER Hmyzí hotel Woody a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DILNA HAMMER Hmyzí hotel Woody před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DILNA HAMMER Hmyzí hotel Woody?

Nechte odpočinout i naše nejmenší zahradní pomocníky… Tento náš výrobek, jako jediný na trhu, originálně kombinuje Hmyzí hotel a Čmelín! -> Speciální povrchová úprava: povrch je opálen ohněm, vykartáčován a zakonzervován včelím voskem pro delší životnost. Jedná se o jednu z nejstarších technik povrchové úpravy, jejíž základy můžeme hledat ve starém Egyptě či Japonsku. Hmyzí hotely vytvářejí skrýše pro prospěšný hmyz na vaší zahradě, během léta i při přezimování. Nejčastější hosté jsou zlatoočky, včely samotářky, čmeláci, slunéčka sedmitečná… Tento drobný neagresivní hmyz pomáhá opylovat vaši zahradu a zvyšovat tak vaši úrodu. Slunéčko také efektivně likviduje mšice. Čmelín, již podle svého jména, je skrýš, kterou využívají pouze čmeláci. A to díky jeho speciální konstrukcí, kterou… více informací

DILNA HAMMER Hmyzí hotel Woody důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DILNA HAMMER Hmyzí hotel Woody
Kde koupit:
obchody DILNA HAMMER Hmyzí hotel Woody
Kompletní specifikace:
popis DILNA HAMMER Hmyzí hotel Woody
Český návod:
návod DILNA HAMMER Hmyzí hotel Woody

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná