DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Fern recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Fern a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Fern před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Fern?

Nechte odpočinout i naše nejmenší zahradní pomocníky… Hmyzí hotely vytvářejí skrýše pro prospěšný hmyz na vaší zahradě, během léta i při přezimování. Nejčastější hosté jsou zlatoočky, včely samotářky, slunéčka sedmitečná,… Tento drobný neagresivní hmyz pomáhá opylovat vaši zahradu a zvyšovat tak vaši úrodu. Slunéčko také efektivně likviduje mšice! Úspěšně testováno na mé vlastní zahradě v Brně. Ručně vyrobené z českého FSC dřeva. Jednoduchá montáž na strom, zeď domu či zahradního altánu. Hmyzí hotel je bezúdržbový, jen na zimu jej skliďte pod střechu či do stodoly. K hotelu je přiložena informační brožurka a návod na použití. …a mimochodem, na zahradě se dá jíst i tančit, vyšívat i spát, číst i milovat se a zase číst, zalévat i sušit prádlo, psát básně i kydat hnůj, chytat lelky i… více informací

DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Fern důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Fern
Kde koupit:
obchody DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Fern
Kompletní specifikace:
popis DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Fern
Český návod:
návod DILNA HAMMER Hmyzí superior hotel Fern

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná