DILNA HAMMER Motýlovník Dijon recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DILNA HAMMER Motýlovník Dijon a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DILNA HAMMER Motýlovník Dijon před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DILNA HAMMER Motýlovník Dijon?

Nechte odpočinout i naše nejmenší zahradní pomocníky… Tento bezúdržbový úkryt – Motýlovník jsem vytvořil speciálně pro potřeby motýlů či můr. Slouží jim přes rok jako bezpečná skrýš a v zimním období jako prostor pro přezimování. Doporučuji umístit na jižní stěnu blízko kvetoucích rostlin, své hosty si tak najde nejrychleji. A nezapomeňte, že ušlechtilejší je motýlům pomáhat, než je sbírat na špendlík. Úspěšně testováno na mé vlastní zahradě v Brně. Ručně vyrobené z českého FSC dřeva. Jednoduchá montáž na strom, zeď domu či zahradní altán. Motýlovník je bezúdržbový, jen na zimu jej skliďte pod střechu či do stodoly – pozor na přezimující motýli. Ke každému motýlovníku je přiložena informační brožurka a návod na použití. Nechte si zabalit Motýlovník do originální dárkové krabičky a… více informací

DILNA HAMMER Motýlovník Dijon důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DILNA HAMMER Motýlovník Dijon
Kde koupit:
obchody DILNA HAMMER Motýlovník Dijon
Kompletní specifikace:
popis DILNA HAMMER Motýlovník Dijon
Český návod:
návod DILNA HAMMER Motýlovník Dijon

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná