DILNA HAMMER Nová náplň do čmelínu recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DILNA HAMMER Nová náplň do čmelínu a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DILNA HAMMER Nová náplň do čmelínu před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DILNA HAMMER Nová náplň do čmelínu?

Naše čmelíny jsou téměř bezúdržbové. Stačí pouze po každé sezóně, až čmeláci čmelín opustí (přibližně listopad), vyměnit vnitřní hřejivou náplň za novou. Takto vyčištěný a znovunaplněný čmelín ukliďte na zimu do sklepa či stodoly pro zachování jeho delší životnosti. Na jaře (přibližně březen) stačí čmelín opět vyvěsit ven. Do našich čmelínů dáváme pouze výběrovou a dokonale ručně zpracovanou ovčí vlnu. Vlna je již předpřipravená (vyčištěna, nastříhána) a stačí ji pouze načechrat a vložit do vyčištěného čmelínu (neucpěte vchod do čmelínu!). Nedoporučujeme čmelín plnit syntetickou bavlnou ani jinými lacinými náhražky, čmelák by se mohl zamotat a uhynout. Podrobné informace o naší hřejivé vlně naleznete ZDE Jedno balení je určeno pro jeden náš hexagon, pokud máte čmelín od nás tvořen… více informací

DILNA HAMMER Nová náplň do čmelínu důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DILNA HAMMER Nová náplň do čmelínu
Kde koupit:
obchody DILNA HAMMER Nová náplň do čmelínu
Kompletní specifikace:
popis DILNA HAMMER Nová náplň do čmelínu
Český návod:
návod DILNA HAMMER Nová náplň do čmelínu

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná