Diversa akvarijní set Startup 40 vypouklý 25 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Diversa akvarijní set Startup 40 vypouklý 25 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Diversa akvarijní set Startup 40 vypouklý 25 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Diversa akvarijní set Startup 40 vypouklý 25 l?

Akvárium set STARTUP 40 LED EXPERT vypouklý 25l DIVERSA Kompletně vybavená akvarijní sestava o objemu 25l se špičkovým LED osvětlením nové generace EXPERT. Na výběr máte více barevných provedení. moderní kryt se špičkovým LED osvětlením klapka pro snadné krmení rybiček vnitřní filtr s plynulou regulací průtoku a 3 režimy filtrace topítko bohaté příslušenství garance šetrné dopravy v nepoškozeném stavu Akvarijní sestavy STARTUP jsou plně profesionálním řešením pro začínající i pokročilé akvaristy. V základu již obsahují vše potřebné pro zprovoznění nádherného akvária. Technické parametry: Akvárium tvar vypouklý, designový objem cca 25 l síla skla 3 mm rozměry 40x25x25 cm (šxhxv) Kryt s osvětlením model ARISTO osvětlení LED EXPERT – teplota… více informací

Diversa akvarijní set Startup 40 vypouklý 25 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Diversa akvarijní set Startup 40 vypouklý 25 l
Kde koupit:
obchody Diversa akvarijní set Startup 40 vypouklý 25 l
Kompletní specifikace:
popis Diversa akvarijní set Startup 40 vypouklý 25 l
Český návod:
návod Diversa akvarijní set Startup 40 vypouklý 25 l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná