Diversa akvarijní set Startup 30 LED Expert rovný 12 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Diversa akvarijní set Startup 30 LED Expert rovný 12 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Diversa akvarijní set Startup 30 LED Expert rovný 12 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Diversa akvarijní set Startup 30 LED Expert rovný 12 l?

Akvárium set STARTUP 30 LED EXPERT rovný 12l DIVERSA Plně vybavená akvarijní sestava se špičkovým LED osvělením řady EXPERT. Klasické rovné provedení o objemu 12l je vhodné nejmenší začínající akvarity. moderní kryt se špičkovým LED osvětlením klapka pro snadné krmení rybiček vnitřní filtr s plynulou regulací průtoku a 3 režimy filtrace celkové rozměry: cca 30x20x25 cm (šxhxv) obsah balení: akvárium, kryt s led osvětlením, vnitřní filtr garance šetrné dopravy v nepoškozeném stavu Akvarijní sestavy STARTUP jsou plně profesionálním řešením pro začínající i pokročilé akvaristy. V základu již obsahují vše potřebné pro zprovoznění nádherného akvária. Technické parametry: Akvárium objem 12 l rozměry 30x20x20 (šxhxv) síla skla 3 mm Kryt s osvětlením… více informací

Diversa akvarijní set Startup 30 LED Expert rovný 12 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Diversa akvarijní set Startup 30 LED Expert rovný 12 l
Kde koupit:
obchody Diversa akvarijní set Startup 30 LED Expert rovný 12 l
Kompletní specifikace:
popis Diversa akvarijní set Startup 30 LED Expert rovný 12 l
Český návod:
návod Diversa akvarijní set Startup 30 LED Expert rovný 12 l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná