DLW Defitol fólie Caribik 25 x 1,65 m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DLW Defitol fólie Caribik 25 x 1,65 m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DLW Defitol fólie Caribik 25 x 1,65 m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DLW Defitol fólie Caribik 25 x 1,65 m?

Bazénová fólie DLW Delifol Caribik Fólii DLW delifol lze pokládat na jakýkoliv nosný podklad, nezáleží na tom, zda se jedná o dlaždice, beton, kov, plast nebo dřevo. DLW delifol umožňuje precizní pokládku i při neobvyklých tvarech bazénu. Těžká folie DLW delifol má velmi dlouhou životnost, budete se ze svého bazénu těšit mnoho let, je vyroben z odolné PVC-P fólie zesílené textilním materiálem, díky čemuž je extrémně odolný vůči protržení. DLW delifol má antimikrobiální vlastnosti a je zkoušen podle fyzikálních a chemických směrnic Spolkového zdravotního úřadu (KSW). DLW delifol nabízí i protiskluzové provedení folie vhodné na nášlapné plochy bazénových schodů. Protiskluzová folie se dodává v několika barevných provedeních. Cena folie DLW Delifol je uvedena za 1 m2 Standardní… více informací

DLW Defitol fólie Caribik 25 x 1,65 m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DLW Defitol fólie Caribik 25 x 1,65 m
Kde koupit:
obchody DLW Defitol fólie Caribik 25 x 1,65 m
Kompletní specifikace:
popis DLW Defitol fólie Caribik 25 x 1,65 m
Český návod:
návod DLW Defitol fólie Caribik 25 x 1,65 m

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná