Easy Camp Breaker Coral Red Červená plážové křeslo recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Easy Camp Breaker Coral Red Červená plážové křeslo a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Easy Camp Breaker Coral Red Červená plážové křeslo před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Easy Camp Breaker Coral Red Červená plážové křeslo?

Easy Camp Breaker Coral Red Červená plážové křeslo důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Easy Camp Breaker Coral Red Červená plážové křeslo
Kde koupit:
obchody Easy Camp Breaker Coral Red Červená plážové křeslo
Kompletní specifikace:
popis Easy Camp Breaker Coral Red Červená plážové křeslo
Český návod:
návod Easy Camp Breaker Coral Red Červená plážové křeslo

Křeslo Breaker značky Easy Camp je ojedinělé tím, že se jeho opěradlo dá nastavit do sedmi poloh, přesně podle vašich potřeb. Easy Camp Breaker je křeslo, na kterém nejvíce oceníte jeho polohovatelnost. Můžete volit od téměř kolmé pozice opěradla až po úplně vodorovnou. Křeslo tak umožňuje jak pohodlné posezení, tak i krátké odpolední zdřímnutí po skvělém obědě. Kvalitní ocelový rám doplňuje odolný polyesterový potah a plastové područky. K vašemu pohodlí jistě přispěje i podhlavník ve stejném barevném odstínu jako je potah křesla. Maximální nosnost činí 100 kg. Hlavní přednosti křesla: ocelový rám polyesterový tkaný potah podhlavník plastové područky 7 poloh nastavení opěradla 100 kg maximální zatížení složené: 65 x 12 x 70 cm rozložené: 65 x 50 x 77 cm výška sedáku: 21 cm
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná