Eheim TWINfeeder automatické krmítko recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Eheim TWINfeeder automatické krmítko a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Eheim TWINfeeder automatické krmítko před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Eheim TWINfeeder automatické krmítko?

Eheim TWINfeeder automatické krmítko důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Eheim TWINfeeder automatické krmítko
Kde koupit:
obchody Eheim TWINfeeder automatické krmítko
Kompletní specifikace:
popis Eheim TWINfeeder automatické krmítko
Český návod:
návod Eheim TWINfeeder automatické krmítko

Automatické krmítko Twinfeeder od firmy Eheim je dokonalý automat k časově nezávislému krmení dvěma rozličnými druhy krmiv. Krmítko disponuje 2 schránkami o velikosti 80 cm3 (ml). Do těchto schránek mohou být umístěny různé druhy krmiva: vločkové krmivo, granulát, tyčinky či pelety. Obě schránky jsou řízeny odděleně, což umožní druhy krmiva skrmovat také v rozličných časech. Krmítko je opatřeno odvětrávacím systémem, jež udrží krmivo suché a vždy připravené ke skrmení. Vyrobeno v Německu Upozornění k předpisům o bateriích: (BattV) Součástí balení mnoha přístrojů jsou už i baterie, které slouží například k ovládání televizoru. Také v přístrojích samotných už mohou být baterie či akumulátory pevně vsazeny. V souvislosti s prodejem baterií a akumulátorů jsme jako prodejce povinni dbát… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná