EMOS LIGHTING LED orientační vestavné svítidlo, obd. 1,5W teplá bílá IP65 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu EMOS LIGHTING LED orientační vestavné svítidlo, obd. 1,5W teplá bílá IP65 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt EMOS LIGHTING LED orientační vestavné svítidlo, obd. 1,5W teplá bílá IP65 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na EMOS LIGHTING LED orientační vestavné svítidlo, obd. 1,5W teplá bílá IP65?

EMOS LIGHTING LED orientační vestavné svítidlo, obd. 1,5W teplá bílá IP65 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze EMOS LIGHTING LED orientační vestavné svítidlo, obd. 1,5W teplá bílá IP65
Kde koupit:
obchody EMOS LIGHTING LED orientační vestavné svítidlo, obd. 1,5W teplá bílá IP65
Kompletní specifikace:
popis EMOS LIGHTING LED orientační vestavné svítidlo, obd. 1,5W teplá bílá IP65
Český návod:
návod EMOS LIGHTING LED orientační vestavné svítidlo, obd. 1,5W teplá bílá IP65

EMOS ZC0108 – Vestavné svítidlo LED. Dekorativní, orientační vestavné interiérové svítidlo, vhodné zejména pro dekorativní osvětlení vstupních prostor, chodeb, schodů, schodišť, ale lze je vhodně užít i jinak v interiéru.
LED propojovací vestavné schodové nebo soklové svítidlo. Součástí svítidla je nevyměnitelný 1,5W LED světelný zdroj. Barva světla 3000K teplá bílá. Svítidlo je vhodné na osvětlení schodových stupňů zabudováním do čela, nebo do boku schodů. K osvětlení chodeb a chodníků zabudováním do zdi. Stupeň krytí IP65, zajišťuje možnost venkovního použití. Díky velmi nízké spotřebě a dlouhé životnosti až 30 000 hodin můžete svítidlo nechat svítit po celou noc s minimálním odběrem elektrické energie.
Montážní rozměry svítidla jsou 113x43x65 – více naleznete v přiloženém návodu k… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná