Equistro Energy booster 20g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Equistro Energy booster 20g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Equistro Energy booster 20g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Equistro Energy booster 20g?

Equistro Energy booster 20g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Equistro Energy booster 20g
Kde koupit:
obchody Equistro Energy booster 20g
Kompletní specifikace:
popis Equistro Energy booster 20g
Český návod:
návod Equistro Energy booster 20g

EQUISTRO ENERGY BOOSTER Doplňkové krmivo ve formě pasty bohaté na energii, které pomáhá kompenzovat ztrátu elektrolytů způsobenou vysokou fyzickou námahou a intenzivním pocením. Obsahuje rychle vstřebatelné a vysoce hodnotné katalyzátory jako jsou elektrolyty, vitamin E, vitamin B-komplex, železo, fyziologicky hodnotné esenciální aminokyseliny a hořčík, které navozují elektrolytovou a energetickou rovnováhu a tím přispívají k optimální funkci metabolismu koně.
EQUISTRO ENERGY BOOSTER je zvlášť doporučován v období fyzické zátěže nebo za horkého počasí, kdy dochází k velkým ztrátám tekutin a iontů z organismu koně.
Jeho aplikace napomáhá nejen při fyzickém zatížení, ale také ke stabilizaci výkonnostního potenciálu, psychickém zatížení, rekonvalescenci a podporuje celkovou vyrovnanost koně…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná