Essential Foods Beginning Large Breed 12,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Essential Foods Beginning Large Breed 12,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Essential Foods Beginning Large Breed 12,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Essential Foods Beginning Large Breed 12,5 kg?

Essential Foods Beginning Large Breed 12,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Essential Foods Beginning Large Breed 12,5 kg
Kde koupit:
obchody Essential Foods Beginning Large Breed 12,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Essential Foods Beginning Large Breed 12,5 kg
Český návod:
návod Essential Foods Beginning Large Breed 12,5 kg

Beginning Large Breed
Toto krmivo je speciálně vyvinuto pro štěňata a mladé psy plemen, které v dospělosti vyrostou do váhy více než 15 kg. Právě větší plemena, jejichž vývoj je do určitě míry specifický, potřebují v tomto citlivém období vyvážené krmivo plné prvotřídních ingrediencí, a proto je balení Beginning Large Breed plné prvotřídních ingrediencí z britského venkova ideální. Pro štěňata, která budou v dospělosti vážit do 15 kg, je připravena verze pro menší plemena – krmivo Beginning.
Po zakoupení prvního balení krmiva Essential začíná pro Vašeho psa změna životního stylu ve stravě. Doporučujeme pozvolný přechod na krmivo Essential po dobu 4 – 7 dnů, samozřejmě krmivo můžete nasadit okamžitě od prvního dne. První týden můžete u psa očekávat plynatost a může se objevit i řidší… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná