ExoCharge 3 Port Car Charger 5.1A recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ExoCharge 3 Port Car Charger 5.1A a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ExoCharge 3 Port Car Charger 5.1A před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ExoCharge 3 Port Car Charger 5.1A?

ExoCharge 3 Port Car Charger 5.1A důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ExoCharge 3 Port Car Charger 5.1A
Kde koupit:
obchody ExoCharge 3 Port Car Charger 5.1A
Kompletní specifikace:
popis ExoCharge 3 Port Car Charger 5.1A
Český návod:
návod ExoCharge 3 Port Car Charger 5.1A

Pravděpodobně nejvýkonnější a nejuniversálnější autonabíječka ExoCharge 3 Port je zároveň jedna z designově vůbec nejatraktivnějších. 3 výstupy USB jsou zasazeny do luxusního červeného hliníku. Nabíjejte až 3 zařízení najednou, z toho díky vysokému výkonu 25.5W až 2 mohou být tablety s 1 chytrým telefonem současně. Výstupy 1.0A, 2.0A a 2.1A pohodlně zajistí potřeby celé rodiny na dlouhé cesty, při tom je nabíječka rozměrově přes svůj ohromný výkon překvapivě malá. Elegantně decentní signalizace funkcionality drobnou modrou kontrolkou. Hlavní vlastnosti: 3 výstupy pro nabíjení až 3 zařízení najednou (až 2 tablety a 1 chytrý telefon současně) Nabíjí jakékoliv zařízení s napájením přes USB Rapid Charge Technology pro maximálně rychlé nabíjení Kompatibilní se všemi modely iPhone, iPad, iPod,… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná