Farma Python Pšeničné otruby 3 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Farma Python Pšeničné otruby 3 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Farma Python Pšeničné otruby 3 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Farma Python Pšeničné otruby 3 kg?

Farma Python Pšeničné otruby 3 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Farma Python Pšeničné otruby 3 kg
Kde koupit:
obchody Farma Python Pšeničné otruby 3 kg
Kompletní specifikace:
popis Farma Python Pšeničné otruby 3 kg
Český návod:
návod Farma Python Pšeničné otruby 3 kg

Pšeničné otruby s obsahem hrubé vlákniny12% jsou ideálním chovným substrátem pro moučné červy a Zophobasy. Můžeme je také použít jako podkladový substrát pro cvrčky a šváby. Krmný hmyz bude tento substrát zároveň požírat. Ideální je otruby smíchat s pšeničným šrotem a několik dnů před zkrmením hmyzu plazům, ptáků či savcům přidávat hmyzu do krmiva NEKTON Cricket nebo Arcadia InsectFuel. Otruby je možné zkrmovat mnoha druhům zvířat vyjma přežvýkavců. TIP: Kupujete si živý krmný hmyz po malých baleních? I pak je třeba jej kvalitně krmit, jinak svým zvířatům nenabídnete plnohodnotnou potravu. Doporučujeme mít vždy připravenou směs z pšeničného šrotu, pšeničných otrub a krmiva pro gutloading. Přesypte si hmyz z malých transportních krabiček do větší, plastové bedýnky, přidejte otruby, šrot,… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná