Francodex Sprej proti okusování 200 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Francodex Sprej proti okusování 200 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Francodex Sprej proti okusování 200 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Francodex Sprej proti okusování 200 ml?

Francodex Sprej proti okusování 200 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Francodex Sprej proti okusování 200 ml
Kde koupit:
obchody Francodex Sprej proti okusování 200 ml
Kompletní specifikace:
popis Francodex Sprej proti okusování 200 ml
Český návod:
návod Francodex Sprej proti okusování 200 ml

Francodex Sprej proti okusování pes, štěně 200ml

Výrobce: Francodex
Vlastnosti: Sprej proti okusování pro psy a štěňata od Francodex Santé Animal zabrání tomu, aby váš pes okusoval nábytek a předměty, které chcete chránit.
Návod k použití: Sprej se nanáší šetrně na oblasti, která mají být chráněna. Hořkost výrobku okamžitě zabrání tomu, aby je pes okusoval.
Složení : VODA-květinová voda HAMAMELIS virginiana*-koko glukosid (A) glyceryloleát- olej z listů EUCALYPTUS globulus*-denatoniumbenzoan -SODIUMbenzoan (* Suroviny z ekologického zemědělství)
Bezpečnostní opatření: Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal a etiketu praktickému lékaři.

 
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná