Gardena Vodní zásuvka Pipeline 8250-20 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Gardena Vodní zásuvka Pipeline 8250-20 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Gardena Vodní zásuvka Pipeline 8250-20 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Gardena Vodní zásuvka Pipeline 8250-20?

Gardena Vodní zásuvka Pipeline 8250-20 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Gardena Vodní zásuvka Pipeline 8250-20
Kde koupit:
obchody Gardena Vodní zásuvka Pipeline 8250-20
Kompletní specifikace:
popis Gardena Vodní zásuvka Pipeline 8250-20
Český návod:
návod Gardena Vodní zásuvka Pipeline 8250-20

Vlastnosti GARDENA 8250-20  
Jednoduše praktické: s vodní zásuvkou Pipeline od společnosti GARDENA lze vodu odebírat ze země stejně jako elektřinu z rozvodné sítě. Vodní zásuvka je nainstalována pod zemí a voda je k ní přiváděna pomocí propojovacího potrubí od společnosti GARDENA. Ihned po připojení zahradní hadice k vodní přípojce vybavené automatickým zpětným ventilem můžete začít se zavlažováním. Při odpojení hadice se voda okamžitě zastaví. Když není vodní zásuvka používána, je chráněna krytem před průnikem nečistot. Toto zapuštěné oblé víko se při otevření zanoří do vodní zásuvky a nebrání tak při sekání trávy. Odnímatelný filtr zabraňuje průniku nečistot do zásuvky v případě, kdy je otevřené víko. Vodní zásuvka od společnosti GARDENA je opatřena 3/4″ vnějším závitem.  
Vodní přípojka… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná