Güde GAB 5A (85057) recenze

Plánujete nákup produktu: a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na

důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze
Kde koupit:
obchody
Kompletní specifikace:
popis
Český návod:
návod
Automatická nabíječka baterií s nejnovější invertorovou technologií určená k nabíjení všech běžných typů 12 V startovacích baterií – kyselino/olověných, gelových, AGM i MF akumulátorů. Tři volitelné provozní režimy nabíjení a displey s LED signalizací aktuálního stavu nabíjení.

Popis:
* 3 volitelné provozní režimy nabíjení (různé nabíjecí proudy podle typu baterie nebo teplotních podmínek)
* display s LED signalizací aktuálního stavu nabíjení
* ochrana proti přetížení/přepólování/zkratu
* korpus nabíječky z plastu
* nabíjecí kabely s kleštěmi (izolované rukojeti)
* napájecí kabel

Funkce:
* samočinné odpojení po ukončení nabíjení
* konstantní udržování úrovně nabití u připojeného akumulátoru

Technické údaje:
* Přípojka: 230 V / 50 Hz
* Nabíjecí napětí: 12 V
* Příkon: 60 W
* Efektivní nabíjecí proud: 0,9 A – 3,2 A
* Kapacita baterií: 1,2 – 120 Ah


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-content/plugins/seo-ultimate/includes/jlfunctions/arr.php on line 64