Goal Zero Nomad 7W + Venture 30 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Goal Zero Nomad 7W + Venture 30 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Goal Zero Nomad 7W + Venture 30 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Goal Zero Nomad 7W + Venture 30?

Goal Zero Nomad 7W + Venture 30 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Goal Zero Nomad 7W + Venture 30
Kde koupit:
obchody Goal Zero Nomad 7W + Venture 30
Kompletní specifikace:
popis Goal Zero Nomad 7W + Venture 30
Český návod:
návod Goal Zero Nomad 7W + Venture 30

Ultralehký akumulátor v setu se solárním panelem. Umožňuje snadné dobití telefonů, tabletů, GPS a dalších zařízení. Set záložního akumulátoru Venture 30 a solárního panelu Nomad 7. Dohromady tvoří výborně přenosnou sadu vhodnou pro dobíjení různých zařízení kdekoliv na cestách nebo i ve městě. Venture 30 – Jedna z nejchytřejších powerbank na trhu. Připravena na všechny nástrahy, které vám matka příroda postaví do cesty. Kapacita 7800 mAh, robustní tělo, nízká hmotnost a hlavně systém inteligentního nabíjení z ní dělají ideálního společníka pro všechny na cestách.
Unikátní hned v několika směrech:  

-Odolnost – nevadí jí jakékoliv počasí, i deště nebo pádu do louže se nemusíte obávatPogumované tělo, které snese i hrubé zacházení. Nízká váha v kombinaci s kapacitou – 30 Wh (7800 mAh)… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná