GUGRIZ univerzální zahradní recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu GUGRIZ univerzální zahradní a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GUGRIZ univerzální zahradní před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na GUGRIZ univerzální zahradní?

GUGRIZ univerzální zahradní důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze GUGRIZ univerzální zahradní
Kde koupit:
obchody GUGRIZ univerzální zahradní
Kompletní specifikace:
popis GUGRIZ univerzální zahradní
Český návod:
návod GUGRIZ univerzální zahradní

Dokonale provedená udírna pro klasické uzení dřevem, ale i grilování na dřevěném uhlí. Stavebnice gril – udírna GUGRIZ je systém, který umožňuje snadnou přeměnu z grilu na udírnu a naopak. Výhodou této udírny jsou malé vnější rozměry při zachování velkého pracovního prostoru, malá spotřeba dřeva díky topeništi bez roštu a rychlá tepelná úprava potravin. Udírna má dvoje dvířka, spodní pro přístup do topeniště a vrchní pro přístup do udící – grilovací komory. Udírna je v základní verzi vybavena odkapovou vanou (slouží i pro odstínění plamenů), drátovým grilovacím roštem, bukovými závěsnými tyčkami, teploměrem a stříškou komínka. K udírně lze zakoupit mnoho dalších doplňků pro zvýšení její univerzálnosti.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná