Hagen Catit Design fontána Fresh & Clear, 3 l – náhradní filtr recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hagen Catit Design fontána Fresh & Clear, 3 l – náhradní filtr a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen Catit Design fontána Fresh & Clear, 3 l – náhradní filtr před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hagen Catit Design fontána Fresh & Clear, 3 l – náhradní filtr?

Hagen Catit Design fontána Fresh & Clear, 3 l – náhradní filtr důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hagen Catit Design fontána Fresh & Clear, 3 l – náhradní filtr
Kde koupit:
obchody Hagen Catit Design fontána Fresh & Clear, 3 l – náhradní filtr
Kompletní specifikace:
popis Hagen Catit Design fontána Fresh & Clear, 3 l – náhradní filtr
Český návod:
návod Hagen Catit Design fontána Fresh & Clear, 3 l – náhradní filtr

Stejně jako my, tak i zvířata potřebují vodu k tomu, aby přežila. Tělo kočky nebo psa je tvořeno ze 70% vodou. Když zvířata více pijí, podporuje to jejich zdraví a dobrý zdravotní stav. Catit® Small Water Fountain splňuje potřebu Vašeho domácího mazlíčka mít neustále ve své blízkosti pramen vody. Cirkulující voda chutná čerstvěji, protože je neustále obohacována o kyslík a kromě toho má další zdravotní přednosti. Když pomůžete Vašemu zvířeti k tomu, aby více pilo, přispíváte tak k udržení správné funkce ledvin. To může pomoci snížit riziko krystalizování a onemocnění močových cest. Doporučeno veterináři! Všechny přednosti ve zkratce: vhodné pro více zvířat velká kapacita vody (3 litry) objem spodního dílu: 1,5 litru objem kupole: 1,5 litru čistící filtr (vyměnitelný) – filtruje nečistoty a… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná